B2B

Půjčovna batohů Quantum

QUANTUM 60-80

QUANTUM 72-92

QUANTUM 35-47

QUANTUM 45-58

Uvažujete o koupi batohu řady QUANTUM a nejste si jistý, zda Vám dobře padne? Potřebujete si batoh pořádně vyzkoušet v terénu, v akci?

Vyzkoušejte si ZDARMA batoh QUANTUM

Batoh QUANTUM Vám zapůjčíme za těchto podmínek:

  • Batoh je zapůjčen pro osobní vyzkoušení za účelem případného nákupu nového batohu.
  • Zápůjční doba je maximálně 7 dní (započítává se od termínu osobního vyzvednutí nebo předání dopravci po doručení batohu zpět na níže uvedenou adresu).
  • Zapůjčení batohu je ZDARMA. BOLL hradí náklady na dopravu k zájemci o zapůjčení. Dopravu při vrácení zpět hradí zájemce o zapůjčení.
  • Při zapůjčení je zájemce o zapůjčení povinen uhradit zálohu v celkové ceně batohu (aktuální cena batohu na www.boll.cz v den žádosti o zapůjčení) bezhotovostním převodem na účet 2000133961/2010. Zájemce nejprve obdrží zálohovou fakturu a po jejím zaplacení bude batoh zapůjčen zájemci. Celková výše zálohy bude zájemci vrácena ihned po vrácení batohu bezhotovostním převodem zpět na jeho účet. V případě pozdního vrácení batohu bude účtován poplatek za pozdní vrácení 150,- Kč/den.
  • Zapůjčený batoh je nutné vrátit v původním stavu, čistý a zabezpečený proti poškození během přepravy. Případné škody budou řešeny individuálně dle míry poškození zapůjčeného zboží až do výše jeho ceny.

Adresa vyzvednutí / odevzdání batohu: BOLL Gear, s.r.o, Petrohradská 216/3, Praha 10, 100 00, telefon: +420 267 184 639, e-mail: pujcovna@boll.cz.

Detaily a více informací k jednotlivým batohům naleznete zde:

QUANTUM 72-92
QUANTUM 60-80
QUANTUM 45-58
QUANTUM 35-47

Formulář pro objednání výpůjčky:


Odesláním formuláře souhlasíte se zápůjčními podmínkami a potvrzujete Váš zájem o zapůjčení batohu k osobnímu vyzkoušení za účelem potenciálního nákupu nového batohu.