B2B

Doprava

Název Cena za přepravu Destinace
Zásilkovna 89 Kč zdarma od 1 500 Kč cz
PPL 129 Kč zdarma od 1 500 Kč ČR
PPL Partner 89 Kč zdarma od 1 500 Kč ČR
Zásilkovna na Slovensko 210 Kč sk
PPL na Slovensko 260 Kč SK
PPL Partner Slovensko 199 Kč sk
Česká pošta - obyčejné psaní 40 Kč cz
 1. DODACÍ PODMÍNKY

  • Objednané zboží do 10:30 předáváme vybranému dopravci v ten stejný den. Po obdržení objednávky po 10:30 nebo o víkendu: zásilku předáme dopravci následující pracovní den (doba doručení dopravcem je od 8:00 - 17:00 hod. - po 17 hodině a o víkendu dopravce balíčky nedoručuje !!!).
  • Pokud použijete platbu předem, odesíláme zboží v den připsání Vaší platby na náš účet a následující den je balík u Vás.
  • Díky tomu, že naše skladové zásoby jsou veliké, nemělo by dojít k situaci, že bychom objednané zboží neměli skladem. Pokud ovšem dojde k situaci, kdy vyprodáme Vámi objednané zboží před vyřízením Vaší objednávky, neprodleně se s Vámi spojíme a domluvíme si další postup.
 2. PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

  • Abychom předešli jakýmkoliv nedorozuměním při přebírání zboží, řiďte se prosím následujícími pokyny:
   1. Pokud při přebírání zboží zjistíte, že balík je zjevně poškozený (např. děravý či pomačkaný karton), nepřebírejte jej! Spojte se s námi a domluvíme si další postup (tel.: +420 267 184 639, provozní doba 9:00 - 14:00). Dopravci potvrďte nepřevzetí z důvodu poškození.
   2. Balík ihned po doručení otevřete a zkontrolujte obsah. Neodkládejte kontrolu na později, čím dříve se o případném poškození balíku dozvíme, tím dříve budeme schopni zajistit nápravu.
   3. Pokud jste balík převzali a zjistíte, že zboží je poškozené přepravou, nevyhazujte žádnou část obalu a výplně balíku a neprodleně se s námi spojte! Pokud nám nahlásíte škodu na zboží déle než dva dny po převzetí zboží, nejsme schopni Vaši reklamaci kladně vyřídit.