BATOHY A SPACÁKY PRO JUNIORY

 

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ PRO SKAUTING

Ranger

 

RANGER 38-52 L

Univerzální trekingový vícedenní batoh se dvěma komorami a 3D přední kapsou pro postavy menšího vzrůstu, dospívající i děti, respektující jejich anatomii.

Specifikace zde.

 

SCOUT 22-30 L

Batoh s funkčním designem navržen pro jednodenní až vícedenní výlety a treky pro děti a dospívající. Používá identické konstrukční prvky a detaily aplikované u lezeckých a trekingových batohů pro dospělé avšak modifikovaných pro dětskou anatomii.

Specifikace zde.

Stellar eucalyptus

 

STELLAR

Třísezónní juniorský spacák STELLAR reprezentuje novou kategorii spacích pytlů s 3D-MUMMY sarkofágovou konstrukcí, která uživateli poskytuje neobvyklý prostor zvyšující komfort pohybu a dodává optimální tepelnou izolaci. Je vyrobený z hypoalergenního dutého vlákna MICROFIBER DUAL. Díky nové konstrukci a kvalitním materiálům nabízí optimální tepelný komfort spolu s minimálním objemem a váhou, což ocení nejen starší děti při výpravách do přírody a na tábory. Spacák STELLAR navazuje na úspěšnou řadu dětských spacáků PATROL. Je vybaven řadou praktických a funkčních detailů, které se nacházejí u spacáků pro dospělé. Ve tmě zaujmou fosforeskující souhvězdí vyobrazené na hrudi.

Specifikace zde.

Eagle

EAGLE 24 L

Mnohoúčelový batoh EAGLE 24l určený pro starší děti i dospělé, vhodný na celodenní výlety, sportovní aktivity a každodenní nošení. Nabízí komfortní objem 24l se dvěma prostornými kapsami a dalšími funkčními detaily, s kvalitním ergonomickým zádovým panelem.

Specifikace zde.

   

Batohy BOLL jsou technicky propracované, vyrobeny z kvalitních materiálů s řadou funkčních detailů. Batohy mají ergonomické zádové panely, které plně odpovídají anatomii dětí a juniorů. Díky svému tvaru a zpracování v maximální míře rozkládají váhu batohu a tak podporují zdravý vývoj dětské páteře

 

NA ZDRAVÝCH ZÁDECH NÁM ZÁLEŽÍ!

 

ŠIROKOU NABÍDKU KVALITNÍCH BATOHŮ A SPACÁKŮ PRO MALÉ A STARŠÍ DĚTI NALEZNETE ZDE.